a.s.v. LEBO

Landskampioen zaalvoetbal 2016

a.s.v. LEBO

Landskampioen zaalvoetbal 2016

a.s.v LEBO

Landskampioen zaalvoetbal 2016

a.s.v. LEBO landskampioen!

Trots op ons team en Nieuw-West

Voor het eerst in de clubhistorie is a.s.v. LEBO landskampioen zaalvoetbal geworden. De Amsterdamse ploeg versloeg zaterdag in een ongekend spannende  finale van de play-offs stadgenoot 't Knooppunt na het nemen van strafschoppen. Lees hier meer over het spannende wedstrijdverloop en de beslissende penalty's.

LEBO is als hoofdsponsor van a.s.v. LEBO al 10 jaar actief. Zowel het eerste team als de jeugdteamleden spelen op het hoogste niveau in de Nederlandse competitie. Via onze betrokkenheid bij de zaalvoetbalvereniging willen we bijdragen aan de maatschappelijke ontwikkeling in Amsterdam Nieuw-West. De voetballers van LEBO zijn een inspiratie voor de jeugd en hebben een voorbeeldfunktie in de wijk. We zijn trots op onze spelers. Landskampioenen. Wat een prestatie. Het levende bewijs voor alle talent en kwaliteiten hier in Amsterdam Nieuw-West.

LEBO het betrókken vastgoed- en bouwbedrijf van Amsterdam Nieuw-West

Kampioenen LEBO op 2 juni 2016 door stadsdeelvoorzitter geëerd met een rondvaart door de stad

Nieuws